strona główna
o nas i o Was ogrody, tereny zielone, parki automatyczne systemu nawadniające oczka, strumienie, kaskady chirurgia i cięcie drzew boiska, place zabaw i korty ogrody na dachu kontaktKształtowanie krajobrazu to podstawowa dziedzina naszej działalności.
Oferujemy Państwu sporządzenie studiów wstępnych zagospodarowania terenu, opracowanie projektu ogródka, ogrodu, parku, skweru, terenu przemysłowego, jego kompleksowe zrealizowanie a następnie pielęgnację lub pomoc przy niej.
Kompleksowość naszych usług przejawia się również w tym, iż wykonujemy nie tylko prace ściśle ogrodnicze, ale dysponujemy fachowcami, gwarantującymi profesjonalne zrealizowanie robót towarzyszących zieleni, takich jak: drogi, podjazdy, dojścia, ogrodzenia, zagospodarowanie wód obszarowych.
Wśród zrealizowanych przez nas zadań występuje zarówno surowa zieleń przemysłowa, naturalistyczne założenia poza miejskich rezydencji i zrewaloryzowane parki zabytkowe, jak również z najwyższą dbałością o detale realizowana zieleń małych i dużych ogrodów lub obiektów reprezentacyjnych, jak np. hotele, banki.
Ze względu na olbrzymią obszerność zagadnień związanych z tym działem naszych usług, prosimy o wskazanie tematu, który Państwa potencjalnie interesuje celem przygotowania prezentacji monotematycznej.