strona główna
o nas i o Was ogrody, tereny zielone, parki automatyczne systemu nawadniające oczka, strumienie, kaskady chirurgia i cięcie drzew boiska, place zabaw i korty ogrody na dachu kontaktPrace związane z szeroko pojętą pielęgnacją drzew stanowią coraz częściej pojawiające się zagadnienie w naszej działalności. Spowodowane jest to zarówno postępującym zanieczyszczeniem powietrza oraz zdrenowaniem gleby na terenach miast i przy ciągach drogowych, co prowadzi do znacznego obniżenia się zdrowotności drzew, jak również pozyskiwaniem coraz to nowych terenów pod inwestycje, która wymusza usuwanie lub przesadzanie starszych drzew.
Oferujemy Państwu cięcia pielęgnacyjne i korekcyjne, usuwanie drzew, w tym również drzew "trudnych", frezowanie pozostałych pniaków a także zrębkowanie gałęzi konarów. Roboty te wykonujemy zarówno przy użyciu sprzętu mechanicznego (dźwigi, podnośniki), jak i technik alpinistycznych w miejscach trudno dostępnych. Przy przesadzaniu drzew starszych oferujemy Naszym klientom swoją wiedzę i doświadczenie zdobyte podczas kilkudziesięciu takich operacji. Dobór metody przesadzania oraz właściwego przygotowania drzewa do zabiegu a także sposobu jego pielęgnacji w okresie późniejszym, pozwoliły zminimalizować liczbę nieudanych przesądzeń do zaledwie kilku procent.
Wszystkie nasze usługi objęte są ubezpieczeniem OC deliktowym i kontraktowym, co zapewnia klientom całkowitą pewność i bezpieczeństwo przy współpracy z nami.