strona główna
o nas i o Was ogrody, tereny zielone, parki automatyczne systemu nawadniające oczka, strumienie, kaskady chirurgia i cięcie drzew boiska, place zabaw i korty ogrody na dachu kontaktBudowa otwartych obiektów sportowych, takich jak korty i boiska oraz placów zabaw jest jednym z dynamiczniej rozwijających się kierunków naszej działalności.
Oferujemy zarówno obiekty z nawierzchnia naturalną (trawiasta, ceglana), jak i syntetyczną (sztuczna trawa firmy Polytan).
Naszym referencyjnym obiektem jest zrealizowana w latach 2003-2004 budowa kompleksu boisk do gry w baseball w Miejskiej Górce o powierzchni prawie 30.000m2.
Oferujemy kompleksowe wykonawstwo obiektów sportowych, obejmujące fazę projektową, roboty ziemne, drenażowe, irygacyjne i nawierzchniowe oraz budowę infrastruktury towarzyszącej: trybuny, drogi dojazdowe, ogrodzenia itp.
Z myślą o najmłodszych tworzymy place zabaw. Wykonane przez nas obiekty są kolorowe, inspirujące dzieci do interesujących i twórczych zabaw a co najważniejsze w pełni bezpieczne.
Ten bodajże najważniejszy cel osiągamy poprzez stosowanie wyłącznie urządzeń oraz standardów projektowania i wykonywania placów zabaw zgodnych z normami PN-EN 1176, 77, 1270.
Sposób wykonania oraz dobór materiałów i urządzeń gwarantują wieloletnie funkcjonowanie oraz wysoką odporność na akty wandalizmu.